+38 (066) 114 90 66

| Менторство

Це індивідуальна робота по Вашому запиту для швидкого розуміння подальшого плану дій.

Що таке бізнес-менторство?

Це 19 років досвіду ментора у фітнес-індустрії у якості:● фітнес інструктора● персонального тренера● фітнес директора● засновника та керівника мережі фітнес-клубів● спеціаліста з маркетингу та BTL акцій у фітнесі ● організатора численних заходів - презентацій обладнання, телепроектів, концертів, конкурсів, вечірок та ін● лектора● фітнес рекрутера● спеціаліста з відкриття фітнес-клубів ● антикризового менеджера ● голови комітету міжнародного реєстру тренерів REPs Ukraine

Це 2 години оренди мого мозку та досвіду.
Це відповіді на ваші запитання, які не дозволяли Вам рухатися далі.
Це розробка плану дій чи стратегіі по Вашому запиту.

Курс стратегия

Бізнес-менторство для фітнес-клубів та студій

Це менторська підтримка для власників фітнес-клубів та студій, яка включає консультації та практичні поради протягом всього періоду менторства.

Дізнатися більше

Illustration

Менторство для фітнес-тренерів

Ментор Марина Токарєва в минулому працювала фітнес-тренером. Тому вона як ніхто інший розуміє важливість підтримки наставника для діючого чи починаючого фітнес-тренера.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Illustration

Менторство малого та середнього бізнесу

Індивідуальна консультація для власників малого та середнього бізнесу допоможе поглянути на Вашу власну справу з різних кутів та знайти потрібні дієві рішення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Illustration

Марина Токарєва

Про ментора

  Бізнен-менторка акселератору "Відважна" від Дія Бізнес та Visa

  Менторка супер фіналістки та переможниці акселератору "Відважна 1.0"

  Засновниця та лекторка Фундаментальної Освіти у сфері фітнес-бізнесу Format University

  Голова Комітету Реєстру Фітнес Тренерів REPs Ukraine

  Керівниця консалтингового проекту FORMAT

  Відкривала/супроводжувала понад 60+ фітнес-проектів в Україні

  Була засновником та керівником мережі фітнес-клубів

  Рекрутер - провела більше 2500 співбесід та сформувала десятки успішних команд 

  Презентор, лектор та спікер конференцій

  Організатор офлайн та онлайн заходів

Світлана Нехай

“Ви - ментор, ви - мотиватор, ви - професіонал, який розкриває потенціал, доносить цінність тренера та справі, у кого хочеться завжди навчатися.

SportDep, м. Чернівці

Лілія Шостак

“Наше знайомство з Мариною відбулося 2 роки тому, ми пройшли достатньо тривалий період та саме сьогодні я вирішила написати зворотній зв'язок про нашу співпрацю, тому що впевнена, що для директорів фітнес-клубу дуже важливо мати співпрацю з таким професіоналом.
Я, як директор фітнес-клубу «СпортЛенд» постійно маю бажання розвиватись та вдосконалювати персонал свого клубу. Тому розпочала з себе та пройшла успішно курс «Ефективний адміністратор», який був насичений доступним та цікавим матеріалом, містив інформацію щодо ролі адміністратора, стандартів обслуговування, типів обладнання та зонування і багато іншого. Наступна етап нашої співпраці це проведення аудиту клубу, відповідно було досить цікаво порівняти, а що ми змінили за 4 роки роботи. Марина тиждень працювали разом з кожним працівником, виявила сильні та слабі сторони, провела індивідуальну бесіду з кожним, відвідала персональні та групові тренування. Аудит також включав дотримання корпоративної культури, аналіз обладнання, стандартів обслуговування та інше. Завершенням зустрічі був семінар «Методи підвищення LTV персональних клієнтів», який допоміг персоналу будувати довготривалі відносини з кожним клієнтом, визначати життєвий цикл клієнта та правильно ставити та досягати цілі. Ми отримали аудит з чіткими рекомендаціями та побажаннями, який надихає бігти далі. "

СпортЛенд, м.Хмельницький

Катерина Лучко

"Неймовірно щаслива, що завдяки Марині, я дізналась основні функції, якості та прийоми роботи адміністратора. Навчилась новим знанням та для себе зрозуміла багато нової та цікавої інформації. Обов'язково буде це все застосовувати на практиці, адже маю велике бажання розвиватись та вдосконалюватись саме у цій сфері. Дякую за супер курс "Ефективний адміністратор". Це було мега круто".

СпортЛенд, м. Хмельницький