+38 (066) 114 90 66

| PRO FORMAT

Фундаментальна освіта у сфері фітнес-бізнесу

FORMAT university – освітній проект, який надає фундаментальні знання у сфері фітнесу. Завдяки нашим освітнім курсам, можна покращити роботу адміністративного персоналу, менеджерів та управлінців будь-якого фітнес клубу. В рамках навчальних програм ми ділимося актуальними знаннями з ключових для бізнесу напрямів: продажі, організація роботи з клієнтами, маркетингове просування, кадрові та фінансові дисципліни. Це не розрізнена інформація по кожному із предметів, а зведений освітній курс, з практичним застосуванням знань, орієнтований на роботу саме фітнес бізнесу.

В основу авторських методик навчання покладено експертний досвід, здобутий під час роботи з провідними фітнес-клубами країни. Це цілковито новий продукт на ринку, дієвий інструмент, за допомогою якого можна переналаштувати, вдосконалити та покращити усі бізнес процеси фітнес закладу – зробити їх ефективнішими, результативнішими.
І цей інструмент вже успішно апробовано у великій кількості консалтингових проектів в Україні.

Токарева Марина

| Історія створення.

Ідея створення FORMAT university – порталу, де можна отримати вузькоспеціалізовані знання, прикладні саме до фітнес галузі – з’явилася не випадково. Вона визріла за запитом самої фітнес сфери. Відвідуючи з консультаціями клуби у різних містах, в рамках консалтингових проектів, Марина Торопова, як фахівець, визначила закономірність. Хоча у закладів різний продукт, різна аудиторія, але проблеми подібні. Бо підхід до клієнта – споживача послуг – ідентичний, як для малого клубу, так і для великого. Клієнт бажає хорошого сервісу, якісної послуги, професіонального ставлення до себе, що від адміністративного персоналу, що від прибиральниці.

Розуміння того, що точкове консультування не може глобально змінити ситуацію у фітнес сфері, підштовхнули до створення проекту FORMAT university. Замало дати алгоритм для вирішення тієї чи іншої проблеми управлінцям чи власникам, адже ситуація на ринку постійно змінюється. Потрібно і управлінцям, і працівникам на місцях пояснювати теоретичні основи, вчити їх розуміти глибинні фактори, визначати, аналізувати, досліджувати поточний стан процесів бізнесу, які напряму впливають на прибутковість клубу.
Такий підхід був апробований у ряді клубів. І експеримент показав, що підхід до фітнесу, як до системної бізнес-моделі, з розумінням внутрішніх процесів, дає стабільний позитивний результат. Бо самим лише управлінням не можна закрити насущні проблеми, які потребують розуміння причин і наслідків.

Токарєва Марина

| Від ідеї до втілення - шлях в 15 років

Робота над ідеєю освітнього проекту тривала понад 15 років, впродовж яких накопичувався досвід навчальної роботи, зокрема з директорами, управлінцями. До карантину були курси по фінансовому, кадровому менеджменту, фітнес-маркетингу для директорів та управляючих в офлайн форматі. Навчальні проекти та лекції презентувалися на форумах управлінців від Української асоціації фітнесу. Карантинні обмеження та війна в Україні негативно вплинули на процес отримання доступу до професійного навчання офлайн. Тому і визріла ідея створити платформу, яка діятиме незалежно від таких факторів.

Результатом став проект FORMAT university, який систематизував знання з різних напрямів фітнес діяльності та зібрав їх у зручному форматі, доступному для всіх бажаючих.