+38 (066) 114 90 66

Публічна оферта

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Цей документ (далі – Оферта) є офіційною публічною пропозицією укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України). Договір укладається між користувачем сайту https://format-university.com, замовником послуг, пропонованих на сайті (далі – Замовник) і Токарєвою Мариною Андріївною – організатором курсу, яка Діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію ФОП (далі – Виконавець).Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена в послугах Виконавця і досягла 18-річного віку (у разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень).
2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом договору є надання послуг, пропонованими на сайті в мережі Інтернет за адресою https://format-university.com (далі по тексту – сайт), а також навчальними матеріалами.
https://format-university.com/publichna-oferta
3. УМОВИ ДОГОВОРУ
Якщо з вами не укладено іншого письмового договору / угоди, то ваш договір з Виконавцем включає в себе ті Умови та Положення, які викладені в цьому документі (далі – Загальні умови). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Ця оферта є достатнім юридичною підставою для замовлення послуг і їх оплати. Умови договору наведені в відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або в які направляються вам електронних повідомленнях (електронні листи і квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, які містять інформацію про умови угоди).
Так як ми можемо надавати безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти додаткові умови договору (наприклад, додаткові гарантії повернення, умови відновлюваної платної підписки або ж обмежений термін акції та ін.) – далі іменуються «Додаткові умови». В такому випадку, Додаткові умови є частиною вашого договору, укладеного з нами.
Додаткові умови договору наведені в відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або направляються вам електронних повідомленнях (електронні листи і квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, які містять інформацію про умови угоди).
Загальні умови та додаткові умови договору (далі разом іменуються – Умови) складають ваш договір про користування послугами, укладений з Виконавцями. Ми залишаємо за собою право змінювати або вводити будь-які Додаткові умови договору, обов'язкові для виконання.
4. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ (АКЦЕПТ ОФЕРТИ)
Користуючись сайтом і замовляючи послуги (в тому числі шляхом залишення заявки на сайті), запропоновані на сайті, ви робите акцепт оферти і укладаєте з нами договір (шляхом оплат послуги у розмірі, який індивідуально визначений і погоджений між користувачем сайту та менеджером, номер якого вказано на сайті), на умовах, викладених у цьому документі. Акцепт оферти рівносильний укладенню двосторонньої угоди в простій письмовій формі.
Прийняттям пропозиції щодо укладення договору (акцепт оферти) вважається будь-яка з нижчевказаних дій:(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття умов (Заповнення реєстраційної форми шляхом зазначення своїх особистих даних, а саме: мобільний номер телефону, електронна пошта, ім'я та прізвище) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті;(Б) оплатою виставленого вам рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (повна оплата або часткова від заявленої суми на рахунок, який вставлено через електронне повідомлення);
Акцепт оферти означає, що ви в повному обсязі та безумовно приймаєте всі умови договору.
5. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ
Обсяг доступних вам послуг, залежить від придбаного продукту (пакета послуг).Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики. У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту.Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг можуть мати на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів з інших курсів навчання, вам необхідно придбати такі послуги окремо.Деякі пакети курсу навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.Пакети та об'єм послуг, які надаються вказано на сайті у відповідних пакетах "без заворотного зв'язку", "із зворотнім зв'язком".Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг на нашому сайті або направляються вам електронним повідомленням.Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) фіксується в виставленому вам рахунку або відображається на сторінці оплати послуг.
6. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
Користуючись сайтом або послугами, ви приймаєте Умови, а також нашу Політику конфіденційності, яка опублікована за адресою: https://format-university.com/politika-konfidenyciynosti. Перш ніж замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цим документом. Якщо ви не згодні з їх змістом, покиньте сайт і припиніть використовувати наші послуги.
Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, чи ж фактично користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти вам електронні листи, повідомлення та повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги і наших акціях (або акціях наших партнерів) за номером телефону і e-mail, зазначеним вами при реєстрації або оформлення замовлення. При необхідності, ви завжди можете відмовитися від їх отримання.
Ви повинні дотримуватися всіх Умов договору і правила надання послуг, з якими вам запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами.
Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту або пов'язаних з ними серверів і мереж, а також діяльності, яка може паплюжити ділову репутацію Виконавця.
Ви приймаєте на себе повну відповідальність за порушення ваших зобов'язань, обумовлених в Умовах договору, а також за всі наслідки цих порушень.
7. УКЛАДЕННЯ УГОДИ
Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати.
Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) може бити неможлива без отримання Вашої попередньої згоди з усіма Умовами договору, положеннями і нашої Політики конфіденційності (без поставлення відмітки «Я прочитав (-ла ) і приймаю умови Публічної оферти і Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).
Відвідуючи сайт, користуючись послугами або навчальними матеріалами Виконавця, ви укладаєте з нами угоду на використання контенту. Реєструючись на безкоштовний вебінар, ви укладаєте з нами договір про надання послуг.
У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір в момент оплати послуг.
У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, договір вважається укладеним у момент оплати вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата з переходом по посиланню).
Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами Виконавця.
Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати послуг. Ви, також, завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення, для цього відправте нам повідомлення електронної пошти або лист на наш контактний номер, за яким здійснювалась попередня комунікація.
8. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Будь-які разові послуги/передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну. Дії з вашого боку, спрямованого на припинення послуг, не потрібно.
Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до ліцензійного контенту на обмежений термін. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений у спеціальних умовах, опублікованих на сторінці з описом продукту на нашому сайті (сторінці замовлення послуг).
9. УМОВИ РЕЗЕРВУВАННЯ (ЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ
Бронюючи послуги ви оформляєте оплату у розмірі 50% вартості пакету курсу, які сприймаються як згода на проходження курсу і оплати повної (решти) вартості послуг до старту курсу, дата якого вказана на сайті, або в електронному повідомленні, який ми вам надсилаємо особисто.
За умови доплати різниці у вартості, ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того, який пакет послуг ви бронювали.
Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на підтвердження укладення договору і в забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку – вартість бронювання не повертається.
Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової оплати інших послуг компанії - для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню зазначеного терміну, ви втрачаєте таку можливість.
10. УМОВИ ОПЛАТИ
У разі оплати по реквізитах вказаних у електронному повідомленні послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Валюта платежу - українська гривня (UAH)При оплаті послуг картою, сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем Visa або MasterCard. Крім того, сума списання може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.
Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі відсутності повної оплати послуг неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.
11. СПОСІБ ОПЛАТИ
Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити про скоєний платіж та направити нам зображення документів, що підтверджують оплату послуг на адресу листування з менеджером курсу. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви робите акцепт оферти і підтверджуєте вашу згоду з усіма, без винятку, умовами надання послуг.
У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунку суму фактично понесених нами витрат.
Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.
12. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Ми залишаємо за собою право встановлювати правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів та ін.), Публікуючи Додаткові умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.
Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (у випадку наявності аналогічного пакета послуг, еквівалентному придбаним). В такому випадку, повернення коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання.Ми зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ перенесення на сторінці продукту.
Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого продукту (Послуги). Якщо вартість товару, що купується перевищує розміри внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтеся доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.
13. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ ВИКОНАВЦЯ
В залежності від замовленого пакета послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права, які захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.
Ми надаємо вам непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакета послуг.
Ви попереджені, що скрінкасти (відеозапис інформації, виведеної на екран комп'ютера) уроків і онлайн-трансляцій, а також фото-, аудіо- і відеозйомка живих заходів (семінарів, майстер-класів, виступів) строго заборонені. У разі порушення цієї вимоги, ми маємо право заблокувати ваш аккаунт і припинити надання послуг, без повернення вартості навчання. Ми залишаємо внесену вами суму, в якості штрафу за грубе порушення умов договору.
Всі матеріали, розміщені на сайті https://format-university.com/ та інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання яких, належать Виконавцю. Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежено використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.
Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються вам в ході надання послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.
Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати і не перепродавати матеріали, отримані в процесі отримання послуг, в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати надані нами об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового дозволу.
Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, і тягне настання відповідальності.
14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ
Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами Виконавця принесе очікуваний вами результат. Ми не можемо обіцяти вам успіх. Конкретні результати навчання залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо впливати (такі як, ваші індивідуальні здібності до навчання, а також сумлінне виконання домашніх завдань і наших рекомендацій). Тому, результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами.
Ви розумієте, що ваша незгода з думкою Виконавця, методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.
15. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання договору, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.
Ми несемо відповідальність за:
- порушення Умов надання послуг;- надання Послуг неналежної якості, що стосується об'єму послуг, тривалості їх Оцінка якості інформації не покривається цим поняття так як відноситься до суб'єктивних показників.
Ми не несемо відповідальності за:
- неможливість надання послуг з причин, які від нас не залежать (включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам);- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших планових робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів;- порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг;- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;- будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.
Ви несете відповідальність за:
- за достовірність і правильність реєстраційних платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформленні замовлення;- використання третіми особами ваших облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;- використання контенту Виконавця, з метою подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;- порушення Умов користування сайтом і послугами Виконавця;- порушення умов платежу;- втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.
Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги.У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:
- продовженням термінів надання послуг, або- наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.
У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників і агентів.
16. ТЕРМІН ДІЇ ПРОПОЗИЦІЇ (ОФЕРТИ)
Оферта, а також всі її Умови (Загальні умови та Додаткові умови) діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані Виконавцем.Припинення дії (відгук) оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для вас і Виконавця, і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії Умов.
17. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.Договір про надання послуг, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.
18. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
Ви маєте право припинити користування сайтом і безкоштовними послугами в будь-який час, без пояснення причин.Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, за яким раніше був контакт з менеджером.
Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг (платного контенту) будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Виконавця не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг .
Ми можемо в будь-який час анулювати договір з вами, якщо:
(А) ви порушили будь-яке положення Умов (або вчинили дії, які явно свідчать про вашому небажанні чи нездатності дотримуватися Умови договору), або(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або(В) Виконавець припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору Виконавця.Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Виконавця або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.
Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.Зокрема, ми маємо право розірвати договір з вами негайно, в разі, якщо ви порушуєте наші авторські права або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.
19. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ (ДАНІ)
Ми обробляємо вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності.
Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на нашому сайті. Ці умови встановлюють правила збору, обробки та використання вашої персональної інформації.
Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо ви не згодні з положеннями Політики конфіденційності і описаними в ній правилами збору, обробки та використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги і покиньте сайт.
20. ЗМІНИ В УМОВАХ ДОГОВОРУ
Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (Загальні умови договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію оферти. Рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у нижній частині сторінки.Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування Послугами після зміни Умов договору, розглядається нами як прийняття вами цих Умов в новій редакції. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції Загальних та Додаткових умов, відправляйте нам повідомлення електронною поштою або за адресою комунікації з менеджером проекта. Однак, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку, в разі якщо ви відмовитеся прийняти Умови.
21. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ
Загальні умови договору, викладені в цій оферті, а також Додаткові умови, опубліковані на сторінці з описом продукту, складають повний текст договору про користування сайтом і послугами Виконавця, що укладається між вами та Виконавцем, а також визначають порядок надання послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і Виконавцем.
При наявності розбіжностей між Загальними умовами і Додатковими умовами договору, положення Додаткових умов, що відносяться до відповідної Послуги або продукту, мають переважну силу.
Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення Умов договору, відповідне положення буде виключено з Умов, зі збереженням дії інших положень: інші положення Умов як і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.
Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу.
22. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ
Якщо ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені вашої організації, заявляє і гарантує, що вона уповноважена брати зобов'язання від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями, щоб приймати пропозицію до укладення договору і Умови договору від вашого імені (щоб уникнути непорозумінь, термін «Ви», стосовно до юридичних осіб, означає організацію).