+38 (066) 114 90 66

| Fit Format Trener

Онлайн навчання для фітнес-тренерів

Illustration

| Концепція навчання Fit Format Trener.

Щоб бути затребуваним фітнес-тренером та мати велику кількість клієнтів, потрібно постійно розвиватися. Але як правило, тренери розвиваються у напрямках фізичних вправ, освоюючи нові тренувальні методики. Так, це дійсно дуже важливо.
● Але чи достаньо бути фахівцем із вправ? ● Чи потрібні додаткові знання з інших областей знань, щоб вміти себе продати, продемонструвати свою експертність, вміти виділятися серед інших тренерів і крім того, не зашиватися тренуваннями з ранку до ночі?● Як просувати свої послуги, якщо ви не любите публічності і не хочете вести сторіз щодня? ● Як грамотно підняти ціни, але щоб не втратити клієнтів?

Fit Format Trener це безперервне навчання тренерів інструментам маркетингу, продажу, декомпозиції, навичкам самоменеджементу та ефективному використанню власного потенціалу. Протягом місяця ми будемо пропонувати контент у відео та текстовому форматі, що дозволить Вам глибоко вивчати тему та опрацьовувати матеріал у зручний для Вас час.
Через такий вид онлайн навчання Ви отримаєте максимум практичного змісту, адже тут будуть зібрані найкращі поради для негайного впровадження у Вашу роботу. Ми підібрали найкориснішу інформацію з різних наук, структурували її, адаптували під фітнес індустрію України. Ми маємо практичний досвід, яким будемо ділитися з Вами!

Що входить у навчання?

  фокус на поглиблене вивчення конкретної області знань
  відео та текстові матеріали
  підтримка куратора
  прямі ефіри
  розгляд кейсів
  домашні завдання
  інструкції, чек-листи та ін.

План навчання

Кожен модуль навчання присвячений окремій темі

| 1 модульДекомпозиція та стратегії

- поняття "декомпозиції"- формування власної фінансової моделі- розробка стратегії розвитку- поставновка цілей- пошук власної ніші

| 2 модульУпаковка тренера

- що таке "упаковка" фітнес-тренера- упаковка послуг тренера- упаковка профілю в Instagram- маркетингова упаковка для роботи з клієнтом

| 3 модульМетоди продажу

- система продажів фітнес-послуг- ціноутворення. Як сформувати ціну- середній чек та як його підняти- класичний сценарій продажу- як продавати під час війни- воронки продажу

Вартість

Basic 1 модуль


У вартість входить:
● доступ до всіх матеріалів назавжди● Доступ до прямих ефірів● Чат підтримки

500 грн / міс

Mentor 1 модуль

У вартість входить:
● доступ до всіх матеріалів назавжди● доступ до прямих ефірів● чат підтримки● перевірка домашніх завдань● рекомендації від ментора

900 грн / міс

FQA

 • Коли я можу розпочати навчання?

  Навчання можна розпочати одразу після оплати. 

 • Скільки триває модуль? Як і коли проходить навчання? 

  Тривалість одного модуля 14 днів. Навчання буде проходити у меседжері. У Вас буде індивідуальний доступ до матеріалів. Засвоювати матеріал Ви зможете у вільний вас.

 • Що собою передбачають домашні завдання? 

  Під час проходження навчання ми будемо пропонувати Вам виконувати завдання, які покликані краще розібратися у темі та впровадити отримані знання у практику.Якщо у Вас пакет із супроводженням, то Ви надсилаєте завдання на перевірку та Ваш куратор надає детальну та розгорнуту відповідь. Також, якщо у Вас будуть виникати запитання, Ви завжди зможете звернутися до нього за допомогою. 

 • Як довго залишиться доступ до матеріалів?  

  Доступ до усіх матеріалів залишиться назавжди.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами

moc.liamg%40ytisrevinu.tamrof