+38 (066) 114 90 66

| Вебінари для тренерів

Навчання тренерів з маркетингу та роботи з клієнтами


Illustration

| Вебінар "Методи підвищення LTV персональних клієнтів"

Он-лайн вебінар в записі російською мовою Тривалість 2 годВартість 300 грн

  Ви навчитеся розраховувати LTV різноманітними способами. 
  Зможете прогнозувати свій прибуток в майбутньому періоді. 
  Розберетеся, які є методи підвищення LTV

Про що вебінар?


Клієнти – це капітал персонального тренера. Ви можете вкладати багато зусиль і коштів у те, щоб про вас дізналися люди, зацікавилися і стали вашими клієнтами.
Але чи виправдані ці витрати, якщо у тренера більша частина клієнтів згодом відсіюється? Чи не залишаєтеся ви в мінусі, витрачаючись на рекламу, щоб отримати клієнта, який купить лише одне персональне тренування і зникне?
Оцінити рентабельність витрат на залучення одного клієнта допоможе LTV (life time value). Ця метрика демонструє, який прибуток приніс клієнт за час, протягом якого користувався вашими послугами.

Цифри не брешуть. І саме тому треба вміти обчислювати прибутковість.
LTV допоможе зорієнтуватися, яких клієнтів у вас більше – лояльних чи тимчасових. Оперуючи LTV, ви зможете визначити, скільки вартує кожен клієнт у залученні і скільки прибутку він вам приносить. Отже, зможете вирахувати, скільки отримуєте чистого прибутку відносно свого заробітку в клубі.

Illustration

| Вебінар "Інструменти маркетингу для фітнес-тренера"

Он-лайн вебінар в записі російською мовою Тривалість 2 годВартість 300 грн

  Розберетеся із 7Р маркетингом, цільовою аудиторією
  Зрозумієте, за допомогою яких маркетингових інструментів зможете підвищити цікавість до своїх послуг
  Сформуєте власні пакети послуг, які зможете запропонувати Вашим клієнтам

Про що вебінар?


Лекція оглядова, спрямована на ознайомлення фітнес тренера з маркетинговими методами, які здатні покращити результати його роботи. Хоча в одній лекції важко зробити ґрунтовний глибинний розбір маркетингу в цілому, вона має високу прикладну цінність – без основ теорії ви не зможете аналізувати, розуміти, який набір методів буде релевантний саме для вашої ситуації.
До того ж, у лекції рекомендовані вам маркетингові знання систематизовано, осмислено та перевірено досвідом. Що зекономить вам години часу на самостійне дослідження, аналіз та вивчення. А головне – вбереже від помилок. А більш широкий і поглиблений виклад матеріалу, за потреби, шукайте на курсі про маркетинг.

Лекція ознайомить з різновидами дієвих маркетингових інструментів та стратегій, які допоможуть фітнес тренеру будувати успішну модель залучення та утримання клієнтів. Це, наприклад, такі методи, як підхід 7Р, стратегії онлайн та офлайн маркетингу, діджитал інструментарій.
Для кращого розуміння матеріалу, розберемо на прикладах, як застосовуються ці методи у практиці сучасних спортивних компаній чи інших тренерів.

Вартість

50% з вартості усіх лекцій буде надано на допомогу 72 бригаді Чорних Запорожців з м.Біла Церкви

Методи підвищення LTV

300 грн

Лекції в записі

Доступ назавжди

Домашні завдання

Сертифікат

Інструменти маркетингу

300 грн

Лекції в записі

Доступ назавжди

Домашні завдання

Сертифікат

2 лекції LTV + маркетинг

500 грн

2 лекції в записі

Доступ назавжди

Перевірка домашніх завдань куратором

Сертифікат

Токарева Марина

| Марина Токарєва 

Лектор вебінарів та засновник Університету

«Я з 19-ти років у фітнесі, це не просто моє робоче середовище, а й моє життя та моя пристрасть. І я хочу бачити український фітнес процвітаючим. Це сфера з величезним потенціалом, як ІТ, і навіть більше. Моя мета – змінити сприйняття фітнесу, змінити масове ставлення до цих послуг».

  Фітнес-експерт з досвідом 18 р. 
  Голова комітету реєстру тренерів REPs Ukraine
  Відкривала/супроводжувала 45+ проектів в Україні
  Організувала більше 50 офлайн заходів
  Провела понад 2500 співбесід та сформувала десятки успішних команд.

Сертифікат

Після навчання та успішного виконання домашнього завдання Ви отримаєте сертифікатIllustration

Поширені запитання

 • Як відбувається навчання?

  Навчання проходить у зручний для Вас час. Ви отримуєте усі матеріали лекції, та самостійно обираєте час для опрацювання. Окрім відео, ми надаємо Вам шпаргалку - опорний конспект лекцій, який підсумовую головні тези лекції.

 • Які домашні завдання потрібно виконувати? 

  Домашні завдання це впровадження отриманих знань у Вашу діяльність. Згідно обраної лекції Ви отримаєте завдання, яке закріпить пройдений матеріал. У лекції LTV необхідно буде порахувати показник різними способами та розписати ідеї по його збільшенню.Домашнє завдання по лекції з інструментів маркетингу передбачає аналіз своєї цільової аудиторії та точок дотику з ними.

 • Чи обов'язково виконувати домашні завдання?

  Домашнє завдання є обов'язковою умовою для отримання сертифікату про проходження навчання. Але крім того, виконання завдання є важливим і для самого тренера. Адже Ви зможете впровадити отримані знання у практику та отримаєте максимум користі від навчання.

Важливо!

Нам прикро, що вебінари були записані російською мовою ще до війни.Наразі ми викладаємо виключно державною солов'їною. Але ж лекції дуже корисні для тренерів, тому ми вирішили надати останню можливість для їх перегляду.