+38 (066) 114 90 66

Illustration

Онлайн конференція iFIT FORMAT

Он-лайн конференція 22 квітня

iFIT FORMAT

Проект iFIT FORMAT це профільна конференція для фітнес-тренерів, яка покликана підвищити професійний рівень тренерів та допомогти підвищити власну цінність.
Ми запросили у склад спікерів справжніх експертів, практиків з великим досвідом роботи та готовими кейсами! 6 годин лекцій зекономить Вам час та бюджет на майбутній розвиток Вашого фітнес-бізнесу!
Ми підібрали такі теми доповідей, щоб тренер з різних сторін зміг підвищити власну експертність.
Тож, не пропустіть можливість розширити свої горизонти та працюйте з будь-якої точки світу!

Онлайн конференція iFIT FORMAT дозволить Вам: 🔹 ознайомитися із інноваційними підходами до реабілітації спини разом із тренером найвищого рівня Зінаїдою Бондаренко;🔹 зрозуміти, як правильно презентувати себе та свої послуги так, щоб у Вас захотіли купити разом із бізнес-ментором Токарєвою Мариною;🔹 дізнатися основні принципи інтервального голодування та всіх "за" і "проти" разом із лікарем-нутріціологом Олексієм Кулівцем;🔹 вивчите сучасні інструменти діагностики та проведення функціональних тестів із викладачем школи iFIT Андрієм Лабичем;🔹 розглянете сучасні методики програмування у функціональному тренінгу від кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри здоров'я, фітнесу та рекреації у Національному університеті фізичного виховання та спорту України Олександра Довгича;🔹зрозумієте причини та наслідки емоційного вигорання тренера у лекції від психолога та керівника школи iFIT Світлани Тріпелець.

Спікери конференції

Зіна Бондаренко

Зінаїда Бондаренко

Тренер компанії Nike
Магістр з фізичної реабілітації

zinaida_dondarenko

Сертифікований фахівець в області функціонального тренінгу, по роботі зі спиною, фасціями, мануальної та кінезіотерапії. МС та чемпіонка України з художньої гімнастики. Викладач.Спеціалізується на складних випадках: реабілітація після травм і операцій, проблеми з хребтом, суглобами і опорно-руховим апаратом. Відновлення рухових функцій і функціональних здібностей.

Токарєва Марина

Марина Токарєва

Голова комітету REPs Ukraine
Co-founder iFIT FORMAT

tokarevafit

● Керівник "Format University"●  Відкривала/супроводжувала/проводила аудит в 45+ фітнес-клубів●  Автор навчальних програм та тренінгів з фітнес-бізнесу● Фітнес експерт з 20річним досвідом роботи● Автор та викладач курсу "Стратегія розвитку для фітнес-тренера"

Illustration

Олексій Кулівець

Лікар хірург
Нутріціолог

alex.kulivetz

Дипломований лікар загальної практики (Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольца). Кваліфікація хірургія.Старший лаборант кафедри хірургії за курсом невідкладної та судинної хірургії.Викладач школи фітнесу iFIT

Андрій Лабич

Андрій Лабич

Викладач школи фітнесу iFIT
Викладач Університету ім. В.Стефаника

andriy_labych

Акредитований тренер REPsUkraine у категоріі Personal Trainer EQF – 4Магістр фізичного вихованняВикладач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Прикарпатського Національного університету ім. В.СтефаникаТренер професійних спортсменів

Illustration

Олександр Довгич

кандидат наук з фізичного виховання та спорту
Фітнес-експерт, міжнародний презентер

aleksandr_dovgych

Доцент кафедри здоров'я, фітнесу та рекреації у Національному університеті фізичного виховання та спорту України. Фітнес-експерт, міжнародний презентер, персональний тренер.
Учасник сертифікованої програми в Інституті соматичного навчання Інгла, метод Фельденкрайза.
Сертифікований інструктор blackroll, спеціаліст з міофасціального релізу.
Є автором (співавтором) понад 60 наукових праць у галузі фізичного виховання та фітнесу.

Світлана Тріпелець

Світлана Тріпелець

Керівник школи iFIT
Co-founder iFIT FORMAT

svitlana_tripelets

● Психолог, сертифікований психотерапевт та коуч● Акредитований тренер iCREPs● Стаж 22 роки● Приймала участь у запуску 3-х фітнес-клубів «з нуля»● Автор навчальних тренінгів для фітнес-тренерів

Jason Lewis

Web Designer
8 years of experience

moc.liame%40loop

Jason has over 8 years of web design and development experience. He is really a professional in turning any design idea into a reality.

Richard King

Web Designer
5 years of experience

moc.liame%40gnik

Richard is highly experienced in crafting awesome websites with user-friendly interfaces. He is master in solving any design challenge imaginable.

Andy Myers

Web Developer
10 years of experience

moc.liame%40sreym

Since receiving his Ph.D. degree in Computer Science, Andy has been continuously developing stunning websites and web applications applying the latest web technologies.

Jane Stone

Copywriter
8 years of experience

moc.liame%40enots

Jane has been working in content marketing for more than eight years, helping our company fill sites with relevant and easy-to-read content to make them more attractive.

Tina Garcia

Graphic Designer
6 years of experience

moc.liame%40aicrag

Tina is a highly trained graphic designer born and raised in New York. She joined our creative team in 2012. She clearly understands clients needs and requirements and strives to exceed their expectations.

Linda Hoffman

Project Manager
6 years of experience

moc.liame%40namffoh

With over 6 years of experience in project management, she is an expert communicator and problem-solver. She always finds the most efficient and optimized process for delivering projects of any type on time and on budget.

Sean Simon

Illustrator
3 years of experience

moc.liame%40nomis

Sean Simon has more than 3 years of professional illustration experience. He is passionate about creating fantastic content for our websites.

Chris Addington

Senior Illustrator
5 years of experience

moc.liame%40notgnidda

Chris Addington works within our creative team as a Senior Illustrator for more than 5 years. He always succeeds in new challenges and loves working in our fast-paced team environment.

Зінаіда Бондаренко

UI Designer
4 years of experience

moc.liame%40nosnhoj

Brian is a talented master in crafting UI designs. He is committed to continuous education to stay aware of the latest design trends and technological feasibility.

Марина Токарєва

UI & UX Designer
5 years of experience

moc.liame%40llieno

Robert always listens to the clients' visions and creates data-driven designs for what they imagine, what they really need, and require.

Illustration

Jack Nicholson

Project Manager
3 years of experience

moc.liame%40noslohcin

Jack always strives to go above and beyond in order to achieve project goals meeting any clients' needs, expectations, and budgets. Feel free to hire him for your next project!

Linda Stewart

Lead UI Designer
6 years of experience

moc.liame%40trawets

Hire our highly trained UI Designer. Linda is passionate about creating groundbreaking and breathtaking solutions for web, software, and mobile.

Розклад конференції

22 квітня 2023

 • 11:00 - 11:10


  Вступне слово

  Привітальне слово організаторів


 • 11:10 - 12:00

  Зінаїда Бондаренко

  Інноваційні методи роботи з хребтом у реабілітації

  Біль у спині є поширеною проблемою зі здоров’ям, яка вражає людей різного віку. На лекції ми розберемо що саме необхідно для здоров‘я хребта і які іноваційні методи роботи з хребтом обов‘язково використовувати на всіх етапах реабілітації.


 • 12:05 - 12:55

  Марина Токарєва

  Розпаковка тренера. Як презентувати себе та свої послуги

  "В цьому світі ми продаємо свої вміння, свої знання та навички. Однак наш головний товар- це ми самі"Як тренеру презентувати себе та свої послуги так, щоб дійсно продемонструвати свою цінність та унікальність? Як розпакувати свою експертість, щоб нам повірили та самі хотіли тренуватися з нами? Про все це та багато іншого розповість фітнес-експерт та бізнес-ментор Марина Токарєва.


 • 13:00 - 13:50

  Кулівець Олексій

  Інтервальне голодування. Основні аспекти. Зміни організму за умов тривалого голоду

  З лекціїї Ви дізнаєтесь, як адаптувати свій організм для інтервального харчування, знизити ризики порушення толерантності до інсуліну та діабету, а головне, як цим собі не нашкодити. Про це все розповість наш експерт з нутриціології Олексій Кулівець.


 • 14:20 - 15:10

  Андрій Лабич

  Тестування фізичного стану клієнта

  Надважлива лекція для всіх спеціалістів фітнес-індустрії по проведенню тестів з аналізу фізичного стану клієнта. Розберемо: збір загальної інформації про клієнта, тестування на м’язовий дисбаланс, тестування всіх фізичних якостей та зняття больових синдромів


 • 15:15 - 16:05

  Олександр Довгич

  Програмування тренування у функціональному тренінгу

  Лекція присвячена програмуванню тренування з функціонального тренінгу як у персональному, так і у груповому форматі. Ми розглянемо програмування тренувань, структуру заняття, принципи побудови схеми та її масштабування. 


 • 16:10 - 17:00

  Тріпелець Світлана

  Емоційне вигоряння тренера. Причини, стадії, методи боротьби

  Від керівника акредитованої школи фітнес-тренерів iFIT та психолога з вищою освітою, ви дізнаєтеся про причини виникнення синдрому емоційного вигоряння, роботу над усуненням проблем та запобігання подальших рецидивів.


Вартість участі

Запис усії лекцій конференції iFIT FORMAT

800 грн

  6 годин лекцій
  запис конференції
  доступ назавжи
  сертифікат

Підписуйтеся на нас

Contacts

moc.liamg%40tamrof.tifi

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.