+38 (066) 114 90 66

| Fit Format Club

Онлайн навчання для управлінців, менеджерів, власників

Illustration

| Концепція навчання Fit Format Club

Сторінка для фітнес-клубів, студій
Це новий format он-лайн навчання для управляючих фітнес-клубів, менеджерів, керівників відділів, фітнес-директорів та власників. Ми будемо публікувати контент, релевантний саме фітнес-бізнесу, який перевірений на великій кількості проектів в Україні. Ми пропонуємо контент у відео та текстовому форматі, що дозволить вам глибоко вивчати тему, опрацьовувати матеріал у зручний для вас час.

Ми структурували інформацію так, щоб кожного місяця занурюватися у конкретну область управління- ресепшн, продажі, маркетинг, робота з персоналом, підбір кадрів та інше. Ми пропонуємо Вам не хаотичний перегляд відео, а саме системну роботу над покращенням результативності відділів та впровадженням якісних змін у їх діяльність.
Навчання буде схоже на сніжний ком: кожного дня Ви будете витрачати мінімум часу на навчання і зможете одразу зрозуміти, над чим працювати і що змінити у своїй роботі. І вже згодом, об’єм отриманих знань та впровадження їх у практику переросте у сніжну лавину, яка буде шаленими темпами рухатися сама! Адже Ви вже побудуєте самоорганізовану систему бізнес-процесів, яку потрібно направляти у потрібну сторону, а не займатися ручним управлінням щодня!

Що входить у навчання?

  фокус на поглиблене вивчення конкретної області знань
  відео та текстові матеріали
  підтримка куратора
  прямі ефіри
  розгляд кейсів
  домашні завдання
  інструкції, чек-листи та ін.

План навчання

Кожен модуль навчання присвячений окремій темі

| 1 модуль. Старт 01.12.22Ресепшн

- роль Адміністратора клубу- яким має бути Адміністратор- сервісна модель обслуговування- підвищення ефективності рецепції- зарплатна модель- контроль роботи адмінів- токсичний адмін. Що робити?

| 2 модуль. Старт 10.01.23Портфель послуг

- що в портфелі послуг фітнес-клубу?- як презентувати послуги?- welcome pack- сучасні методи презентації послуг- види карт- ціноутворення- прайс клубу

| 3 модуль Старт 10.02.23GYM

- зонування тренажерної зали- послуги тренажерної зали- чергові години та черговий тренер- тренер партнер чи тренер в штаті?- зарплатна модель тренерів- контроль роботи тренерів- організація здорової конкуренції

Як проходить процес навчання?

Кожен місяць- окрема тема

Навчання розділено за модулями. За 1 місяць ми будемо вивчати 1 модуль і занурюватися у конкретну область управління- ресепшн, продажі, маркетинг, робота з персоналом, підбір кадрів та інше.

Зручний формат навчання

Навчання буде проходити у телеграм каналі. 5 разів на тиждень ми будемо публікувати навчальний матеріал- відео, прямі ефіри, підкасти, лекції, інструкції та ін. Ми пропонуємо Вам не хаотичний перегляд інформації, а саме системну роботу над матеріалом. 

Домашні завдання та впровадження

Для закріплення знань, ми будемо пропонувати Вам виконувати завдання та впроваджувати це у роботу свого клубу. 

Менторська підтримка

Якщо Ви обрали пакет із супроводом, по домашнім завданням Ви будете отримувати фітбек від ментора та розгорнуті відповіді на Ваші запитання. Робота з експертом покликана максимально розібратися, як впровадити отримані знання у Вашу діяльність. 

Постійний розвиток

Ви можете навчатися із місяця в місяць і впроваджувати якісні зміни у Ваш бізнес, а можете обирати ті модулі, які Вам цікаві. Такий тип навчання буде вести вас крок за кроком, звертаючись до практичних, корисних порад, про які ви раніше навіть не думали. 

Нетворкінг та обмін досвідом

Навчання в такому форматі передбачає чат підтримки та обмін досвідом з колегами з інших клубів та міст. Тому завдяки чату та спілкуванню Ви зможете обмінюватися думками з колегами з усієї України.

Вартість

Basic 1 модуль


У вартість входить:
● доступ до всіх матеріалів назавжди● Доступ до прямих ефірів● Чат підтримки
При оплаті до 01.12.22

600 грн / міс 

Mentor 1 модуль

У вартість входить:
● доступ до всіх матеріалів назавжди● доступ до прямих ефірів● чат підтримки● перевірка домашніх завдань● рекомендації від ментора
При оплаті до 01.12.22

1 000 грн / міс

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами

moc.liamg%40ytisrevinu.tamrof