+38 (066) 114 90 66

Від факапів до успіху. Мій особистий шлях по стратегії розвитку 

Ви фітнеc-тренер, який застряг на місці, але так хоче розвитку? Я дуже добре розумію ці відчуття. Лише нещодавно я була повністю розчарована та невпевнена у своєму майбутньому, але шляхом проб та помилок я відкрила для себе стратегію зростання та успіху, яка кардинально змінила мій підхід до роботи.І сьогодні я хочу поділитися з вами своєю історією шляху, яка привела мене до бажаного результату.
Цікаво? Тоді поїхали

2 роки назад я заснувала свій онлайн Університет Формат- Фундаментальну освіту у сфері фітнес-бізнесу. Все своє життя я працюю у цій сфері, пройшла шлях від тренера до експерта, мала купу успішних кейсів. І я думала, що мій досвід і знання будуть цікаві тренерам та власникам фітнес-клубів.
Декілька років я розробляла концепцію курсів, склалала програми навчання, знімала промо ролики для реклами, робила сайт, прогрівала аудиторію і тд. Витратила на цей достатньо коштів, і звісно, часу та енергії.
І з великим оптимізмом я анонсувала про початок діяльності і готувалася до потоку охочих клієнтів…
Але не так сталося, як гадалося.
Це був листопад 2021. Саме в цей час впровадили черговий локдаун, знову розпач у тренерів, злість у власників фітнес-клубів, адже це осінь, і хотілося плідно попрацювати.
І моя ідея з курсами та підвищенням ефективності тренерів було м’яко кажучи не доречною!
Саме тоді спеціалісти фітнесу в останню чергу думали про свій розвиток!
Тому перший запуск був провальний! Мій план не спрацював…
Те, що я засмутилася- не передати словами! Я трохи заморозила проект і чекала кращого часу.
Згодом я відновила діяльность, але без чіткого плану і розуміння потреб аудиторії на той час. Були результати, але незначні. Я знову билася головою об стіну і не могла зрозуміти, як діяти далі. Я пробувала різні методи, вебінари, рекламні компанії… Я перебирала ідеї, впроваджувала, але знову не отримувала бажаного результату.
Потім почалася війна… І що робити знову? Ідей не було зовсім. Потроху публікувала статті, пости, дороблювала сайт. Але не було ніякої системи. Просто я робила те, що приходило в голову.
Думки покинути онлайн навчання для тренерів засіли в моїй голові! Я просто не розуміла, що робити далі? Чи є люди, які під час війни дозволяють собі навчатися? І я вже була на півкроку від того, щоб відмовитися від своєї мрії.
Але в певний момент часу я оговталася і почала все з початку.
І цей початок мав назву СТРАТЕГІЯ
Я зробила все заново, але детально, з повним розумінням того, що без детального опрацювання аудиторії, болей , конкурентного аналізу, формування декомпозиції діла не буде! Я сконцентрувала свою увагу не на тому, якими знаннями я хочу ділитися, а на тому, що саме потрібно моїй аудиторії!
«Особисто я люблю суницю з вершками. Але коли я іду на рибалку, я думаю не про те, що люблю я, а про те, що люблять риби» сказав Дейл Карнегі. І я повністю з ним згодна!
Тому всі мої думки присвячені тому, що саме потрібно тренеру, які знання допоможуть йому отримувати не лише задоволення від результатів своїх підопічних, але і від фінансових результатів своєї роботи.
10 років я сама була тренером, і я розумію, наскільки важко знаходити час на розвиток, іноді немає коли поїсти нормально, не те, що слухати лекції! Тренер як білка в колесі, біжить і немає часу озирнутися куди біжить і навіщо. А час іде, і хочеться бачити своє гідне майбутнє.
Саме тому, я запрошую вас на свій курс по стратегії.
Вам потрібно змінити підхід, сформувати чіткий та покроковий план дій! Ви будете точно знати, ЩО робити, ЯК робити та ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ очікувати в кінці!
Не пропустіть цю можливість вивести свій фітнес бізнес на новий рівень. Запишіться на наш курс з розробки стратегії для фітнес-тренера сьогодні та почніть бачити результати!
Завдяки новим навичкам і знанням ви зможете створити комплексну стратегію, яка виділить вас серед інших. Ви зможете залучати більше клієнтів і досягати кращих результатів, що призведуть до підвищення рівня задоволеності та лояльності клієнтів.
Ваш фітнес бізнес буде розвиватися, і ви нарешті зможете досягти нових висот, про які завжди мріяли!