+38 (066) 114 90 66

| Факультет адмінтехнологій

Навчання адміністраторів, менеджерів відділу продажів, керівників


Illustration

| Адмінтехнології

Робота адміністрації клубу та власне адміністраторів – важлива ланка, яка напряму впливає на якість сервісу, продажі, утримання клієнтів, їхню лояльність до закладу та бажання знову купити абонемент.
Факультет Адмінтехнологій – це методики, які покращують роботу рецепції на рівні правильної технології обслуговування. Це не про вишкіл адміністраторів, а про адміністрування в повному обсязі, тобто, про взаємодію з клієнтом, супровід його під час всього циклу – від знайомства з клубом до повторної покупки абонементу.

Дієва програма курсу

Без порожніх теорій, лише те, що ви будете застосовувати на практиці. Складні для сприйняття речі пояснено на простих прикладах, які згодом можна використовувати і під час консультацій клієнтів.

Менторський супровід

Під час навчання Ви постійно спілкуєтесь з викладачем, що є експертом, отримуєте фідбек, оцінки, поради, консультації. Це допоможе засвоїти матеріал та напрацювати ефективні сценарії для роботи у клубі.

Розклад лекцій

Курс 10-17 жовтня

 • Лекція 1


  Введення у професію: чим особлива посада «Адміністратор». 

  Вивчаємо посадові обов’язки адміністратора, коло його відповідальність та необхідні для роботи компетенції. Розглядаємо як робота адміністратора впливає на ключові показники ефективності клубу.

 • Лекція 2


  Поняття та теорія фітнесу: як працює і навіщо це розуміти?

  Вивчаємо теоретичні основи фітнесу, його призначення, вплив на організм людини. Розбираємо періоди тренувань, фізичні якості людини, особливості жіночої та чоловічої фізіології.

 • Лекція 3


  Як функціонує фітнес клуб – основні процеси та їх особливості

  Ознайомлюємося з видами фітнес послуг, типами карт, вчимося виділяти переваги клубу та презентувати його клієнту.  

 • Лекція 4


  Стандарти у роботі Адміністратора

  Вивчаємо що таке стандарти обслуговування, як вони впливають на утримання клієнтів, ознайомлюємося з прикладами стандартизованого сервісу для комунікації з клієнтом при знайомстві, зустрічі, презентації клубу. 

 • Лекція 5


  Розбір принципів роботи тренажерного залу

  Ознайомлюємося з видами обладнання тренажерного залу, типами послуг, які надаються в тренажерному залі, вчимося їх презентувати. 

 • Лекція 6


  Розбір принципів роботи залу групових занять

  Вивчаємо класифікацію групових занять, їх особливості, вчимося підбирати та рекомендувати напрям тренування конкретному клієнту

 • Лекція 7


  Методи роботи з клієнтами

  Розбираємо, які принципи обслуговування для потенційних клієнтів, нових та постійних відвідувачів клубу. Робота з кейсами.



 • Іспит

  Написання тестів в он-лайн форматі

Як проходить навчання

1

Лекції

Лекції проходять у живому форматі, що дозволяє глибоко розібратися у темі та опанувати її, як на теоретичному, так і на практичному рівні.

2

Домашні завдання

Для максимального засвоювання інформації після кожного дня навчання надаються завдання, що орієнтовані на практичну роботу в рамках клубу.

3

Іспит

По закінченню курсу ви складаєте іспит для підтвердження вашого професійного рівня. Компетенції, підкріплюються дипломом.

| Лектор та автор курсу "Ефективний адмін"

«Яка причина, чому я створила цей курс? Можливо, відповідь буде дещо несподіваною. Я хочу, аби сфера фітнес послуг в Україні відповідала світовому рівню. І єдина можливість досягти цього – це професійні кадри. Чому мене це турбує? Бо я з 19-ти років у фітнесі, це не просто моє робоче середовище, а й моє життя, моя пристрасть. І я хочу бачити український фітнес процвітаючим, бо, хоч це і банально, він мені не байдужий».

  Фітнес-експерт з досвідом 18 р.
  Голова комітету реєстру тренерів REPs Ukraine
  Відкривала/супроводжувала 45+ проектів в Україні
  Організувала більше 50 офлайн заходів
  Провела понад 2500 співбесід та сформувала десятки успішних команд;

Придбати курс

| Он-лайн курс "Ефективний адмін"

12 годин

  он-лайн лекції 12 годин
  практичні завдання на кейсах Вашого клубу
  перевірка домашніх завдань

Вартість- 2500 грн/чолПередплата для участі 1000 грн. Решта перед початком навчанняЗнижка на інших співробітників - 20%

Illustration

Пройшли навчання

R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo
R&D Leader in Tech photo

Поширені запитання

 • Як відбувається навчання у форматі онлайн?

  Навчання проходить у живому форматі по 4 години на день. Всього 3 дні навчання. Після заняття студент виконує завдання та відправляє на перевірку куратору. Завдання перевіряються та надається фідбек. 

 • Які домашні завдання чекають на студентів? 

  Домашні завдання відповідають рівню складності курсу та тематиці лекції, покликані закріпити отримані студентом знання. Тому завдання для домашнього опрацювання студентом різні – від ознайомлення з теоретичними блоками за темою, до відвідин занять клуба, практичної роботи з описання свого бачення переваг послуг чи клуба, стратегій, пропозицій. 

 • Як проходить іспит? 

  Іспит складається із написанням тестів в онлайн режимі. При здачі 75% правильний відповідей видається червоний диплом.

Хочете отримати додаткову консультацію?